Nasıl

Oyna65™ VIP kulübü yarışınız, ilk paralı tavla oyununu oynadığınız an başlar. Oyna65™’te, gerçek parasına oynadığınız her oyun, maç veya turnuva sayesinde, (kazansanız da, kaybetseniz de) VIP puanı ve alışveriş puanı kazanırsınız. VIP puanlarınız yükseldikçe, VIP seviyeniz de yükselir. Alışveriş puanlarınızı, özel VIP Kulübü Dükkânımızdan çeşitli eşyalar alarak kullanabilirsiniz. Gerekli olan VIP puanına ulaştığınız zaman, otomatik olarak puanınızın yeterli olduğu VIP seviyesine yerleştirilecek ve bir sonraki ayın son gününe kadar o seviyede kalacaksınız. Bir sonraki ay ise, Oyna65™’teki etkinlikleriniz sonucu kazandığınız puanlar tekrardan hesaplanacaktır. Her seviyenin farklı bir alışveriş puanı faktörü olduğundan, bu oran VIP seviyeniz yükseldikçe daha da hızlanır.

Oyna65™ VIP Kulübü Seviyeleri:

Bronz:

300 puan kazandınız – tebrikler!

Oyna65™ VIP Kulübümüzün ilk seviyesine eriştiniz.
Bu noktada, Bronz üyemiz olarak hem alışveriş yapmaya başlayabilir, hem de gümüş seviyeye ulaşmak için çabalayabilirsiniz.

Gümüş:

3,000 puan mı kazandınız? Gümüş seviyesine terfi ettiniz!

Gümüş üyemiz olarak, 1,5 alışveriş puanı faktöründen yararlanmaya hak kazandınız.
Kazandığınız her VIP puanına karşılık olarak, %50 daha fazla alışveriş puanı kazanacaksınız.

Altın:

10,000 puan mı kazandınız? Altın madenine tosladınız!

Kazanacağınız her alışveriş puanının %150 daha fazlasını almaya hak kazanacaksınız.
Altın üyemiz olarak, 2,5 alışveriş puanı faktöründen yararlanmaya, ve kişisel hesap yöneticisine erişime hak kazandınız.

Seviye Alışveriş Puanı Faktörü VIP puanı Gereklidir
Bronz 1.0 300
Gümüş 1.5 3,000
Altın 2.5 10,000