Oyna65™ VIP Kulübüne hoşgeldiniz.Online tavla dünyasında, devamlı Oyna65™ oyuncularını özel bonus, para ve armağanlarla ödüllendiren ilk online tavla VIP kulübü.

Tavla oynamayı seviyor musunuz? O zaman daha şimdiden Oyna65™ VIP oyuncu olma yolunda ilk adımı atmışsınız demektir!VIP oyuncusu sayılabilmek için, en az 300 VIP puanı toplamış olmanız gerekmektedir. Para yatıran her oyuncu, harcadığı her $ karşılığında VIP puanı kazanır. Gerekli olan puan miktarına ulaşıldığı zaman ise, oyuncu otomatik olarak VIP oyuncu statüsüne terfi edip, bir sonraki ayın son gününe kadar bu statüsünü korur.

Siz oynadıkça VIP seviyeniz yükselir ve alacağınız ödül de buna doğru orantılı olarak artar!Gerçek parasına tavla oynadığınız zaman, VIP seviyenizi belirleyecek olan VIP puanı kazanırsınız. Ayrıca, kazanacağınız puanları VIP dükkânımızdaki armağanları satın almak için kullanabilirsiniz.

VIP Puanlarınız gerçek para kadar değerli olup, size piyasada bulunan en iyi ticari tavla hizmetine erişim sağlama güvencesi verir.
Yalnızca burada, Oyna65™ VIP Dükkânı’nda kaliteli giysilerden tutun, iPod’lara ve özel etkinlik biletlerine kadar her şeyi satın almanız mümkündür. O yüzden, hemen beğendiğiniz bir şeyi aramaya başlayın ve alışveriş puanlarınızı paraya dönüştürüp Oyna65™’in size sunduğu güzelliklerden yararlanın!

OyunOynadığınız oyunun sonucu ne olursa olsun, her oyun sonunda puan kazanmaya davam edersiniz KazanOyna65™ VIP kulübünde, harcadığınız her $ ile iki katı puan kazanırsınız! MağazaAlışveriş puanlarınızı yeni lüks VIP Dükkânımızda harcayın