SSS

VIP puanları ve alışveriş puanlarıyla ne yapabilirim?

Oyna65™’te tavla oynadığınız zaman, harcadığınız her $ karşılığında puan kazanırsınız.

Bu puanlar sayesinde VIP Kulübündeki yeriniz belirlenir. İki çeşit puan türü bulunmaktadır:

  • VIP Puanları
  • Alışveriş Puanları

Kazandığınız her VIP puanının yanında, VIP seviyenize bağlı olarak, bir veya daha fazla Alışveriş Puanı kazanırsınız. Örneğin, eğer Altın VIP oyuncusu seviyesindeyseniz, her VIP puanı başına 2,5 Alışveriş Puanı kazanacaksınız.

VIP Puanları sadece seviyenizi belirlemek amacıyla kazanıldığından, bu puanlar paraya çevrilemez.

Alışveriş Puanları maddi değer taşıdığından, turnuvalara katılmak ve VIP dükkânımızdan satın alma işlemi yapmak için kullanılabilir veya paraya çevrilebilir.

Alışveriş puanları, aşağıdaki dönüştürme oranlarına göre hesaplanıp paraya çevrilir:
100,000 alışveriş puanı -> 450$
50,000 alışveriş puanı -> 200$
10,000 alışveriş puanı -> 40$
5,000 alışveriş puanı -> 15$

Nasıl VIP ve alışveriş puanı kazanabilirim?

VIP Puanı biriktirmek, tavla oynamak kadar basittir. Oyna65™’te gerçek parasına oyun oynadıkça puan kazanırsınız. Yatırdığınız her başına 1 VIP Puanı oranında VIP Puanı (ve bunun karşığılı olan Alışveriş Puanı) kazanırsınız. Kesirli VIP Puanlarının küsuratları biriktirilerek (rakam 1 puana ulaştıktan sonra), VIP bakiyenize aktarılır.

  • Örneğin, ücreti ,5 olan bir oyun sonucunda oyuncu 15,5 VIP puanı kazanır ve bu oyun için 15 VIP puanı edinmeye hak kazanır. Geriye kalan 0,5 puan ise (karşılığı olan Alışveriş Puanı da dâhil olmak üzere) biriktirilir).

€ ve £ olarak yatırılan paranın karşılığı, döviz kurlarına ve VIP seviye statüsüne göre hesaplanacaktır. Örneğin, €1 yatıran ve Bronz VIP üyesi olan bir kişi, yaklaşık olarak 1,3 VIP puanı ve 1,3 alışveriş puanı kazanacaktır.

  • Örneğin, tutarı €10 olan bir oyun başına, (döviz kurunun € -> 1,3$ olduğu düşünülerek) oyuncu 13 VIP puanı kazanır ).

“Eğlence Parasına” ve “Freeroll” turnuvalarında gerçek para kullanılmadığı için, bu oyunlar sonucunda VIP veya Alışveriş Puanı kazanılmaz.

Hesabımda etkin bir bonus olduğu zaman da alışveriş puanı kazanmaya devam edebilir miyim?

Hayır. Hesabınızda aktif veya askıda bonus bulunduğu durumlarda, yalnızca VIP puanlarınızı biriktirmenize izin verilir. Eğer böyle bir durumda alışveriş puanı kazanmaya devam etmek isterseniz, destek hattımıza ulaşarak bonusunuzu geri çekebilirsiniz.

VIP Statümün ne olduğunu nasıl öğrenebilirim?

Oyna65™ Vezne sayfamızda, VIP statünüzün ne olduğu, ne kadar süreliğine bu statünün geçerli olacağı, kaç VIP Puanı kazandığınız, bir sonraki seviyeye geçmek için ne kadar puan kazanmanız gerektiği, kaç Alışveriş puanına sahip olduğunuz hakkında bilgiye ve VIP hediye dükkânımıza ulaşabileceğiniz bir link bulabilirsiniz.

VIP statümün geçerlilik süresi ne kadardır?

VIP statünüz, gerekli olan puana tekrar ulaşıp bir sonraki seviyeye yükselmediğiniz durumlarda, bir sonraki ayın son gününe kadar geçerli olacaktır.

Yani, eğer 1 Haziran ile 20 Haziran arasında toplam 10,000 VIP Puanı biriktirmişseniz, Haziran ayı boyunca Altın üye seviyesinde kalmaya hak olacaksınız demektir. Bu statünüz, Temmuz ayının sonuna kadar değişmeyecektir. Eğer Temmuz ayı içinde tekrardan seviyenizi yükseltmeyi başarırsanız (tekrar 10,000 VIP Puanı biriktirirseniz), Altın statünüz Ağustos ayının sonuna kadar devam edecektir.

Mayıs ayında Gümüş VIP statüsüne ulaştığım zaman, Haziran ayı boyunca aynı seviyeye erişemesem de, Gümüş statümü Haziran ayının sonuna kadar koruyacağımı anlıyorum. Peki, böyle bir durumda hala bonus Alışveriş Puanı kazanabilir miyim?

Evet. Böyle bir durumda hem Haziran ayı boyunca Gümüş statünüzü korursunuz, hem de bonus Alışveriş Puanı biriktirmeye devam edebilirsiniz.

VIP puanları belirli bir süre içinde geçerliliğini yitirir mi?

Evet. Sayaç, her ayın ilk günü sıfırlanır.

Alışveriş puanları belirli bir süre içinde geçerliliğini yitirir mi?

Alışveriş puanları sadece bir yıl içinde hiç alışveriş puanı kazanmadığınız zaman geçerliliğini yitirir. Örneğin, 2010 yılında kazanmış olduğunuz Alışveriş Puanları bu yıl sonuna kadar geçerli olacaktır. Ancak, 2011 yılında hiç alışveriş puanı kazanmayacak olursanız, 2011 yılı boyunca kazandığınız tüm Alışveriş Puanları 1 Ocak 2012’de geçerliliğini yitirecektir.

Alışveriş Puanlarımı kullanarak Oyna65™ turnuvalarına katılabilir miyim?

Evet. Veznenin bulunduğu sayfada >VIP’e tıklayarak turnuvalara katılım ücretini yatırmanız mümkündür.