Language:
Dünyanın En Büyük Tavla Odası

Güvenlik

Oyna65™’de güvenliği büyük bir ciddiyetle ele alıyoruz. Güvenliğe bağlılığımız, internet üzeri işlemlerde lider olmamıza yardım etmiştir. Özel verilerinizin, tamamen gizli ve güvende tutulacağından emin olabilirsiniz.

Hesap Güvenliği

Oyna65™ nezdindeki her hesap, aşağıdaki güvenlik önlemleriyle işletilir:

  • 1. Yalnızca oyuncular için kontrollü erişim:
    Oyna65™ hesaplarına, yalnızca benzersiz bir hesap adı ve şifresiyle erişilebilir. Her oyuncu, yalnızca bir (1) hesap açtırabilir. Lütfen şifrenizi kesinlikle gizli tutun. Hesap adınızı veya şifrenizi kaybederseniz, istediğiniz taktirde yenisi çıkartılır.
  • 2. Kimlik doğrulama:
    Oyuncuların, hakiki ve gerçek kimliklerini kullanarak kaydolmaları ve Oyna65™ nezdinde bir hesap açarken, eksiksiz yazışma adreslerini ve irtibat bilgilerini vermeleri gerekir. Yanlış bir adla veya yazışma adresiyle kaydolmak, ilgili hesabın kapatılmasına yol açar. Sistemin sağlamlığını korumak için rasgele kimlik kontrolleri ve diğer güvenlik incelemeleri düzenli olarak yapılmaktadır.

İşlem Güvenliği

Oyna65™ ödeme işlemleri merkezi, yüksek düzeylerde veri şifreleme kullanmaktadır. Ödeme İşlemleri Merkezimiz, online tavla odasıyla aranızdaki veri alışverişinin gizliliğini en yüksek düzeyde sağlamak için 128 bit şifreleme kullanmaktadır.Oyna65™ veri aktarım güvenliği, ileri ve uluslararası kabul edilmiş endüstri standardından yararlanılarak başarılmaktadır: SSL (Güvenli Yuva Katmanı) şifreleme algoritması teknolojisi. Yani adınız, adresiniz, şifreniz ve oyuncuların bilgisayarları ve bizim sunucumuz arasında iletilen bilgiler, korunmaktadır.

Yazılım Güvenliği

Sizin bilgisayarınız ve bizim oyun sunucularımız arasındaki tüm bilgi alışverişi, esaslı bir şekilde şifrelenmektedir.
Kontrolümüz altındaki kişisel verileri, yetkisiz erişime, uygunsuz kullanıma veya açıklamaya, yetkisiz değiştirmeye, yasadışı yok etmeye veya kazayla kaybolmaya karşı korumak ve emniyete almak için uygun güvenlik politikaları, kuralları ve teknik önlemleri uygulamaktayız.

Haftada 7 gün/24 saat destek:

Oyna65™’deki güvenlik politikalarıyla ilgili bir sorunuz varsa veya dikkat edilmesi gereken güvenlikle ilgili somut bir durum söz konusuysa, lütfen bizi bilgilendirin. Support@play65.com.