Language:
Dünyanın En Büyük Tavla Odası

Para için Tavla

Oyna65™’nin Para için Tavla Oynayın ve Para Kazanın

Tavla yeteneklerinize güveniyor musunuz?

Heyecan yaşamayı sever misiniz?

Sanal para ve egonuzu tatmin etmekle yetinmeyin. Gerçek para modu için Oyna65™’e katılın

Para için Tavla Oynayın ve Çevrimiçi Olarak Para Kazanmaya Başlayın

  • Favori oyununuzu oynayarak çevrimiçi para kazanmaya başlayın
  • Boş zamanlarınızda ek gelir elde edin
  • Tavla turnuvalarında önemli miktarlarda para ödülleri kazanın
  • Çok sayıda değerli avantaj ve bonusa sahip olun
  • Kazanma şansınızı arttırın, kendi yeteneğinizle aynı seviyedeki rakiplere karşı oynayın
  • Tek çevrimiçi tavla VIP Kulübüne katılın

Para için Tavla

Gerçek hayatta tavla oynarken hissetmiş olduğunuz heyecan ve keyfi düşünün. Bu duyguları artık çevrimiçi olarak da yaşayabileceğinizi, tüm dünyadan oyuncularla iletişim halinde olabileceğinizi ve para için tavla oynayabileceğinizi düşünün.
Artık ister para için isterseniz sadece keyifli vakit geçirmek için çevrimiçi tavla oynayabilirsiniz. Eğer gerçek para için çevrimiçi tavla oynamaya karar verirseniz binlerce dolar değerinde heyecan verici ödülleri kazanma şansına sahip olursunuz!

Önce güvenli bir siteden tavla indirme yazılımını yüklemeli ve ardından bir oyuncu hesabı oluşturmalısınız. Kısa bir süre içinde farklı ülkelerden binlerce oyuncuyla çevrimiçi tavla oynamaya başlayabileceksiniz.
Para için tavla oynamanız durumunda, diğer tüm çevrimiçi etkileşimlerde olduğu gibi oynayacağınız oyunu dikkatle seçmeniz tavsiye edilir. Çoğu durumda başlangıçta eğlence için oynamayı tercih ederek tavla yazılımına alışmanız doğru olacaktır. Para için oynamaya başlamadan önce gerekli zamanı ayırarak oyunda kendinize yeteri kadar güvenmeye çalışın.

Oyunun gerçekten güvenilir olduğundan emin olun. Uygun bir yazılımla denetlenerek desteklenmeyen ve kişisel verilerinizin güvenle korunmadığı bir tavla oyununu seçmeniz tavisye edilmez. Çevrimiçi tavla oynayacağınız yeri seçmeden önce, gerçzek zamanlı olarak bir shobet yazılımı, e-posta ya da telefonla çevrimiçi destek sunulup sunulmadığını kontrol etmek de iyi bir fikir olabilir.

Tavla, para için oynanabilecek en kolay oyunlardan biridir. Puan başına dolar ödülü ile ya da maç sonucu kazanılacak belirli bir para ödülü ile tavla oynayabilirsiniz.Eğer iyi bir tavla oyuncusuysanız ve çevrimiçi tavla turnuvalarına katılmaya karar verirseniz binlerce dolar kazanma şansına sahip olursunuz. Her yıl gerçekleşen tanınmış turnuvalar bulunmaktadır. Örneğin 2006 yılında bir tavla turnuvasının birincilik ödülü 10.000$ olarak ilan edilmiştir.

Bunun yanında her bir eleme turnuvasının galibine, giriş ücretleri, turnuvanın gerçekleştirildiği yerdeki bir otelde konaklama masrafları ve uçak ile ulaşım masraflarını da içeren eksiksiz bir turnuvaya katılım paketi sunulur.Nakit ödülün ve sitede düzenlenen çekilişin dışında yarı finaller ve finaller de dahil olmak üzere bazı kilit maçların yeniden iletilmesi tavla sunucularında sağlanır.

Hesabınıza birden fazla ödeme yöntemiyle para yatırılabilirsiniz. Üzerinden paranızın çekilebileceği bir hesap kullanabilirsiniz.Bir dakikadan kısa bir sürede yazılımın yüklenmesinin ardından hesabınıza ücretsiz kredi yükleyebileceğiniz bir kod e-posta adresinize gönderilecektir.Haftanın yedi günü, günün 24 saati e-posta ile destek sunulmaktadır.

Ek olarak para için tavla oynadığınızda Jacoby Kuralı gibi heyecan verici kuralları kullanabilirsiniz. Bu kural, oyuncunun bir çift oyunda daha fazla puan kazanmasını sağlar. Bu kural sayesinde oyuncu mars yapmak yerine daha fazla puan kazanmak için çift teklifi yapmayı tercih ettiğinden oyun çok daha dinamik bir hale gelir.

Son Bir Not:
Çoğu çevrimiçi tavla odasında çok çeşitli bonuslar sunulmaktadır (örneğin Play65 Bonus‘a göz atabilirsiniz) bu nedenle para için tavla oynamaya başlamadan önce bu bonusları kontrol etmeyi unutmayın.

Tavla
Oynamak için tıklayın

Daha fazla tavla makaleleri:

Tavla
Oynamak için tıklayın